2015 m. vasario 25 d., trečiadienis

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su “Optikos pasauliu”


Vasario 24 d. Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Šiaulių miesto skyrius, taip pat ir LSDP Šiaulių miesto Saulės poskyris pasirašė bendradarbiavimo sutartį su “Optikos pasauliu”.“Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis visus metus leis sąjungos ir poskyrio nariams naudotis didelėmis nuolaidomis įvairiems „Optikos pasaulio“ teikiamiems produktams, bei paslaugoms – apie pasirašytos sutarties ypatumus kalbėjo LSDP Saulės poskyrio pirmininkas Domas Griškevičius.

Paklaustas kas paskatino jaunimą pasirašyti tokią bendradarbiavimo sutartį su „Optikos pasauliu“ LSDJS Šiaulių miesto skyriaus pirmininkas Malik Agamalijev teigė, kad viskas prasideda nuo prevencijos."Manome, kad reguliarus lankymasis pas  akių priežiūros specialistą padės palaikyti gerą regėjimą, išvengti akių ligų ir net nustatyti kitas sveikatos problemas. Atminkite, kad kai kurie sutrikimai gali likti ilgai nepastebimi, kol išryškėja simptomai. Specialistų teigimu nuolatinė akių patikra gali užkirsti kelią šioms problemoms, kol jos dar nepadarė nepataisomos žalos akims ir sveikatai.“
 
„Optikos pasaulis” - didžiausias optikų tinklas Lietuvoje. Savo parduotuves turi praktiškai kiekviename Lietuvos mieste.

LSDJS Šiaulių miesto skyriaus informacija

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą