2013 m. gegužės 22 d., trečiadienis

Pirmieji skyriaus atkūrimo žingsniai Joniškyje jau žengtiAntradienio vakarą Joniškyje rinkosi aktyvus jaunimas. Rinkosi, nes norėjo iš pirmų lupų išgirsti apie jaunimo politikos formavimo ir įgyvendinimo galimybes Joniškio mieste.

Vienas susitikimo iniciatorių, LSDP Joniškio skyriaus pirmininkas Liudas Jonaitis, susitikimo pradžioje pasidžiaugė, kad nepaisant prasto oro susirinko gausus jaunų žmonių būrys, kuris panašu, kad pasižymi noru tobulėti ir plėsti savo akiratį.

Domas Griškevičius, Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos valdybos narys, jaunimui pristatė LSDJS organizaciją, galimybes joje veikti ir tobulėti, skatino daugiau domėtis miestelyje vykstančiais procesais, jaunimo politika ir jos įgyvendinimo galimybėmis.„Džiaugiuosi, kad turėjome galimybę pristatyti LSDJS organizaciją bei tobulėjimo galimybes, kurios neabejotinai atsiranda aktyviai veikiant joje. Taip pat trumpai diskutavome apie politinių ideologijų skirtumus, panašumus, trūkumus ir privalumus. Nesiekėme sakyti, kad esame geriausi, tiesiog norėjome parodyti esančias alternatyvas“ - apie susitikimo turinį kalbėjo Domas Griškevičius.

Susitikime taip pat dalyvavo ir LSDJS Šiaulių miesto skyriaus nariai, kurie savo ruožtu dalinosi savo praktine patirtimi ir pastebėjimais vykdant projektinę veiklą, akcijas ir kitas organizacines veiklas.

„Kaip artimiausi Joniškio kaimynai jautėme pareigą padėti iniciatyviems jauniems žmonėms atkurti LSDJS Joniškio skyrių, kuris, deja, šiuo metu dėl kartų kaitos buvo nebeveikiantis. Sutarėme, kad jau kitą savaitę organizuosime Joniškio skyriaus rinkiminę konferenciją, kurios metu rinksime skyriaus pirmininką ir kitus organizacinius valdymo organus“ - po susirinkimo kalbėjo LSDJS Šiaulių miesto skyriaus pirmininkas Malik Agamalijev.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą