2013 m. gegužės 22 d., trečiadienis

Artėjanti vasara – ne kliūtis dirbti


Gegužės 20 d. įvyko LSDP Saulės poskyrio susirinkimas. Susirinkimo pradžioje Saulės poskyrio pirmininkas Domas Griškevičius padėkojo partiečiams ir jų šeimos nariams aktyviai įsijungusiems į akciją „Darom“, kurios metu buvo sutvarkytos Gegužių žiedo prieigos.

Vėliau, tradiciškai buvo priimami nauji nariai į partiją, išdalinti partijos nario pažymėjimai jo dar neturėjusiems partijos nariams. Saulės poskyrio pirmininko pavaduotojas Vidmantas Norvaišas pasidžiaugė, kad skyrius nemažina naujų narių priėmimo tempo, todėl tikėtina, kad jau šiais metais, visai realu, kad Šiaulių miesto skyrius turės tūkstantį bičiulių Šiauliuose.

Susirinkimo metu taip pat buvo aptartos LR Seimo nario Arvydo Mockaus padėjėjų komandos išvykos į „Šiaulių vandenys“ rezultatai, taip pat artėjančio Saulės poskyrio vakaronės ir LSDP sąskrydžio pasiruošimo darbai.

Galiausiai Arvydas Mockus pristatė politinę situaciją Seime vyko karštos diskusijos apie Vyriausybės darbo grupės dėl pasiūlymų mokesčių sistemai parengti pateiktus pirminius rezultatus ir pasiūlymus.

LSDP Saulės poskyrio informacija

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą