2011 m. spalio 14 d., penktadienis

Minint savivaldos dieną - patikrintos politikų žinios apie savivaldąŠiais metais, vietos savivaldos dienos minėjimo proga Šiauliuose vyko "Savivaldos savaitės" renginiai, kurių metu vyko įvairios konferencijos, apskritojo stalo diskusijos, akcijos miesto viešoje erdvėje skirtos savivaldos paminėjimui.

Neapsieita ir be, jau tradicine tampančios studentų ir miesto vadovų posto pasikeitimo akcijos, taip pat be vis labiau Lietuvoje populiarėjančio "Protų mūšio".

Pastarasis žaidimas, mano nuomone, buvo vienas įsimintyniausių "Savivaldos savaitės" akcentų, kadangi minėtame "Protų mūšyje" savo "protų jėgos" stiprumą pasitikrino 6 komandos - Šiaulių miesto savivaldybė, Šiaulių rajono savivaldybė, Radviliškio rajono savivaldybė, Šiaulių universiteto dėstytojų ir studentų komandos bei Šiaulių universiteto gimnazijos moksleivių komandos.

Smagu, kad komandose dalyvavo nemažas kiekis politikų, dėstytojų ar valstybės tarnautojų, kurie šiuo savo žingsniu pademonstravo, kad jie nebijo susirungti su jaunimu ir kartais pasirodyti šiek tiek kitokiais ir kai kuriais atvejais ne visažiniais.

Už tai kai kuriems dalyviams tikrai spaudžiu dešinę, nes prisipažinkime, kad kai kurie žmonės dalyvaudami šiame žaidime nesėkmės atveju (kai kurie tikrai jos bijojo) gali prarasti daug daugiau nei pergalės atveju.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą