2011 m. spalio 25 d., antradienis

Lieporių gimnazistai viliasi, kad jų pavyzdys bus užkrečiamasLieporių gimnazijos mokinių savivalda ėmėsi iniciatyvos sutvarkyti dalį Lieporių parko. Iš rėmėjų gavę įrankių ir maišų gimnazistai inicijavo talką.

Išsamiau - video reportaže.

Lieporių parkas – vienas iš šešiolikos Šiaulių miesto teritorijoje esančių parkų, augančių ir žaliuojančių Lieporių gimnazijos pašonėje. Lieporiečiai visada rūpinosi ir rūpinasi parku, prižiūri jį. Šiemet taip pat organizuota visuotinė Lieporių parko tvarkymo talka. Idėja kilo Mokinių tarybos nariams dalyvaujant Šiaulių miesto savivaldybėje surengtame susitikime su Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos atstovais. Šiaulių miesto tarybos sekretoriui Domui Griškevičiui pasiūlius bendradarbiauti, gimnazistai noriai ėmėsi veiklos. Tuo labiau, kad spalio mėnesį Šiauliai paskelbti savanoriškos veiklos sostine.

Mokinių tarybos iniciatyvą noriai palaikė visi gimnazijos mokiniai. Norinčių dalyvauti buvo iš tiesų daug, todėl teko iš kiekvienos klasės deleguoti po keletą atstovų. Talkos koordinatorė mokytoja Stefanija Bilevičienė akcentavo, kad mokiniams labai svarbu pajusti fizinio darbo skonį, nes darbą mylintys vaikai visada geresni. Be to, dirbant formuojamos tokios vertybės kaip grožio pajautimas, švara, tvarka. Ir dar - argi šiukšlinsi teritoriją, kurią pats tvarkai?

Pradėkime nuo savęs - netušti žodžiai, tai savo idėjomis ir darbais parodė Lieporių gimnazistai.

P.S. Ši akcija būtų buvusi neįmanoma be Petro iniciatyvos bei paslaptyje panorusio likti rėmėjo bei Šiaulių "Apželdinimo" pagalbos.

Naudota: www.etaplius.lt medžiaga

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą