2011 m. rugpjūčio 8 d., pirmadienis

Kuo čia dėti Plateliai ir Pakruojis?Nors keliu vedančiu link Platelių ežero teko keliauti ne kartą, kaip ir praėjusį savaitgalį, tačiau šį kartą kelionė šiuo keliu buvo šiek tiek išskirtinė, nes taip jau išėjo, kad dabar kelionės B taškas buvo Platelių ežeras.

Kelionės priežastis - tradicinis LSDJS sąskrydis, kuris šiais metais vyko "Platelių Jachtklube".

Tai jau buvo mano trečiasis LSDJS sąskrydis, kuriame iki šiol teko dalyvauti ir drąsiai galima teigti, kad tai buvo neabejotinai pats šauniausias sąskrydis iš visų iki šiol buvusių (tiesa, apie praėjusius sąskrydžius taip pat nieko blogo negaliu pasakyti).

Vis dėlto geriausiojo sąskrydžio vardo, šiais metais įvykęs renginys, mano akimis žiūrint, nusipelno dėl kelių priežasčių.
Pirmiausiai, tai dėl geros nuotaikos, kurios niekada nebuvo per mažai (gal tik tą kartą kada pralaimėjome Tauragės skyriui krepšinio aikštelėje), taip pat dėl geros draugijos ir galimybės susipažinti su naujais įdomiais žmonėmis, taip pat dėl puikios ir gražios vietos pasirinkimo (pasakyti, kad Platelių ežeras ir jo prieigos sužavėjo, yra per mažą) bei puikios veiklos ir užimtumo programos, kas teisybės dėlei dažniausiai gali būti pritaikoma kiekvienam iki šiol vykusiam sąskrydžiui.

Tačiau šalia to, kas ką tik buvo pasakyta, norėtųsi paminėti ir dar porą dalykų t.y. padėkoti puikiai dirbusiai LSDJS valdybai ir jos pirmininku J. Požėlai bei LSDJS biurui už nepriekaištingą renginio pravedimą, kuris tapo net ir istoriniu, kadangi šio sąskrydžio metu įvyko du PIRMIEJI įvykiai socialdemokratinio jaunimo sąjungos gyvenime - LSDJS vasaros akademija, bei LSDJS konferencijos įvykusios sąskrydžio metu, patvirtintas pirmasis politinis LSDJS dokumentas.

Džiugu, kad dabartinė valdybos komanda ir aktyvūs sąjungos skyrių nariai pakelia Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungą į naują lygį, kuris pažymėtas kokybės ženklu.

O pabaigai norėtųsi padėkoti Pakruojo skyriui, kurio "dėka" Šiaulių skyrius (kartu su dviems legionieriais - Mykolu iš Vilniaus ir Tomu iš Vilkaviškio) laimėjo surengtą proto mūšio turnyrą.

Dėkojame dėl to, kad matydami Pakruojo skyriaus pergales krepšinio ir virvės traukimo rungtyse supratome, kad pergalių raktas, galbūt, slypi "Pakruojo" pavadinime (pasirodo neklydome), todėl džiaugiamės, kad bičiuliai iš Pakruojo skyriaus draugiškai mums paskolinę savo pavadinimą, garantavo mūsų komandai Šiaulių "Pakruojis" pergalę proto mankštos rungtyje :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą