2014 m. spalio 1 d., trečiadienis

Rugsėjis išlydėtas renginių gausa



Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Šiaulių miesto skyrius rugsėjo mėnesio pabaigoje bendradarbiaudamas su Lietuvos skautais bei kitomis miesto jaunimo organizacijomis įgyvendino kelis renginius skirtus jaunimui ir aktyviems šiauliečiams. Įgyvendintų renginių tikslas – suburti jaunimą ir praturtinti pastarųjų laisvalaikį.

Renginių metų jaunimas turėjo galimybę dalyvauti Eurodesk iniciatyva surengtose komandinėse miesto orientavimosi varžybose, kuriuose atsižymėjimo punktai buvo tam tikrose organizacijose, kuriuose komandoms reikė atlikti tam tikras jų paskirtas užduotis. 



LSDJS punkte komandos privalėjo, kuo kūrybingiau ir šmaikščiau iššifruoti žodį LSDJS. „Viena komanda LSDJS reikšmę iššifravo kaip Lenkiškų sardinių dangiškas jų skonis“ – smagiais įspūdžiais dalijosi LSDJS narė Vilija Gorytė.

Kitomis dienomis jaunimas turėjo galimybę skirtingai leisti savo laisvalaikį – miesto erdvėse žaisti įvairius stalo žaidimus, taip pat mūsų krašte vis labiau populiarėjantį „Frisbį“, Lietuvos kalbininkų dar vadinamą skraidantį diską.



„Smagu, kad Šiaulių jaunimiečiai sugebėjo apjungti Šiaulių apskritojo stalo jaunimo organizacijas ir nepabijojo imtis tam tikro lyderio vaidmens. Manome, kad tik kartu bendradarbiaudamos jaunimo organizacijos gali daugiau padaryti dėl savo miesto. Mes patys esame atsakingi už tai kas ir kaip vyksta mūsų Saulės mieste."“ - teigė Šiaulių jaunųjų socialdemokratų pirmininkas Malik Agamalijev.

Prie anksčiau minėtų renginių prisijungti nepabūgę žmonės vėliau buvo vaišinami gaiviaisiais gėrimais, apdovanoti įvairiais prizais. Organizatorių skaičiavimu renginiuose sudalyvavo daugiau kaip 500 žmonių. Įdomu tai, kad dalis renginių taip pat tapo jau tradicinio renginio „Laisvė dviračiui“ sudėtine dalimi.

 LSDJS informacija







Komentarų nėra:

Rašyti komentarą