2014 m. vasario 20 d., ketvirtadienis

Saulės poskyrio ataskaitinio susirinkimo metu priimti svarbūs siūlymai dėl skyriaus įstatų projekto


Vasario 17 d. įvyko LSDP Šiaulių miesto skyriaus Saulės poskyrio ataskaitinis susirinkimas, kurio metu buvo pristatyta poskyrio metinė veiklos ataskaita, apsvarstyti pasiūlymai skyriaus įstatų projektui, deleguoti poskyrio nariai į skyriaus Tarybą, aptartas pasiruošimas artėjantiems LR Prezidento ir Europos parlamento rinkimams bei artimiausiems poskyrio ir skyriaus organizuojamiems renginiams.


Primename, kad prieš metus skyriaus Taryba priėmė sprendimą įsteigti tris poskyrius pagal rinkimines apygardas – Saulės, Aušros ir Dainų. Tokiu būdu partinis darbas daugiausiai persikėlė į poskyrio veiklas.

Saulės poskyris ataskaitiniu laikotarpiu pasižymėjo dideliu aktyvumu. Poskyrio žmonės prižiūrėjo skyriaus tinklalapį www.lsdpsiauliai.lt, Facebook skyriaus paskyrą. Per ataskaitinį laikotarpį poskyris taip pat aktyviai dalyvavo visuose skyriaus bei respublikiniuose partijos bei kituose (pavyzdžiui, Darom) renginiuose. Saulės poskyris taip pat surengė didelio atgarsio sulaukusius poskyrio piknikus, vakarus, kurių metu žmonės ne tik dalinosi įspūdžiais apie nuveiktus bei planuojamus darbus, tačiau ir prisimindavo bei įvertindavo daugiausiai nusipelniusius savo poskyrio narius.

Pasidžiaugta, kad poskyrio veikloje taip pat aktyviai dalyvauja didžioji dalis šiauliečių jaunimiečių, kurie 2013 m. buvo išrinkti geriausiu Lietuvos jaunimiečių skyriumi. Bendradarbiaujant su LR Seimo nariu Arvydu Mockumi, poskyrio žmonės padėjo įgyvendinti ne vieną renginį, tarpe kurių buvo ir mieste jau savo vietą radęs kasmetinis renginys - „Man labai patinka Kalėdos“. Per metus taip pat buvo vykdytos viešos apskritojo stalo diskusijos, dalyvauta sporto renginiuose – Linkuvos grupė nugalėjo skyriaus boulingo turnyre. Saulės poskyris pasižymėjo ir dideliu naujų narių pritraukimu.

Susirinkimo metu tai pat buvo aptarti pasiūlymai skyriaus įstatų projektui. Daugelis pasiūlymų įstatų projektui buvo techninio pobūdžio, tačiau keli siūlymai buvo ir esminiai. Pasiūlymai pateikti atsižvelgiant į naujai priimto LSDP statuto normas, bei Etikos ir procedūrų komisijos išaiškinimus dėl kai kurių punktų taikymo.

„Vienas jų – dėl tiesioginių skyriaus pirmininko rinkimų. Manome, kad galimybė vykdyti tiesioginius skyriaus pirmininko rinkimus skyriaus bičiuliams suteiks didesnes galimybes įsitraukti į svarbių sprendimų priėmimo procesą, kandidatai privalės daugiau dėmesio skirti savo nuostatų ir programinių principų pristatymui, taip pat rinkimų metu galima bus pasitikrinti aktyvių partiečių skaičių“ - priimtus pasiūlymus skyriaus įstatams komentavo Saulės poskyrio pirmininkas Domas Griškevičius.

Susirinkimui pasibaigus buvo pagerbtas ir poskyrio narys, buvęs Šiaulių miesto meras, miesto Tarybos narys, Vytautas Juškus, kuris vasario 16 – ąją šventė savo įsimintiną 70 metų jubiliejų.

SAULĖS POSKYRIO INFORMACIJA

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą