2013 m. birželio 19 d., trečiadienis

Bičiulių lūpose skambėjo žodžiai – pagaliau vasaraVieną birželio penktadienio, vakarą LR Seimo narys Arvydas Mockus į Rėkyvoje įsikūrusį jachtklubą pakvietė LSDP Šiaulių miesto skyriaus Saulės poskyrio narius ir jų šeimų narius. Susitikimo tikslas – paminėti vasaros pradžią su vakaro šūkiu ir atmosfera - „Pagaliau vasara“.

Simbolinio vakaro pradžioje svečiai vaišinosi šilta žirniu koše, vėliau dalinosi suneštomis stalo gėrybėmis ir karštomis dešrelėmis.

Dariaus ir Girėno grupės pirmininko Gintauto Sitniko iniciatyvos dėka svečiai turėjo galimybę laivu pasiplaukioti po Rėkyvos ežerą.

„Vakaro pradžioje oro sąlygos mūsų nelepino ir vasaros pasitiktuvių nei iš tolo nepriminė, tačiau priėjus pasiplaukiojimo laikui, Dievai tikriausiai išgirdo mūsų vidines maldas, oras pagerėjo ir suteikė nuostabiausias ramaus pasiplaukiojimo akimirkas“ - sakė Saulės poskyrio pirmininkas Domas Griškevičius.

Bičiuliai dalyvavę vakaronėje minėjo, kad vakaro metu ne tik vaišinosi ir garėjosi gražiais Rėkyvos ežero pakrantės vaizdais, tačiau ir žaidė įvairius žaidimus, dalinosi įspūdžiais apie nuveiktus ir artėjančius darbus.

Daugiau nuotraukų iš renginio galima rasti čia.

Parengta pagal LSDP Saulės poskyrio informaciją

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą