2012 m. birželio 7 d., ketvirtadienis

Startuoja futbolo karštinėJau rytoj, birželio 8 d., startuoja ilgai lauktas sporto renginys - Europos futbolo čempionatas 2012 vyksiantis Lenkijoje ir Ukrainoje.

Manau, kad kaip ir kiekvienas panašaus rango turnyras - ar tai būtų Europos, ar pasaulio čempionatas, šis turnyras prie televizorių ekranų ir ne tik, sutrauks minias žiūrovų.

Net ir tų, kurie paprastai futbolo nemėgsta, nes tai daugiau nei sportas. Futbolas - kultūrinė šventė, kurioje susitinka įvairiausios pasaulio kultūros ir tradicijos kalbančios viena kalba - futbolo.

Šis čempionatas kaip ir kiekvienas turnyras greičiausiai turės savo herojus ir antiherojus. Jame sužibės naujos futbolo žvaigždės, matysime senųjų pasitraukimą. Futbole, kaip ir gyvenime, kiekvienas ciklas turi pradžią ir pabaigą.

Prognozės nedėkingas dalykas, pasakys ne vienas, tačiau pabandykime pažaisti. Kas taps čempionato nugalėtojais?

Norėčiau, kad tai būtų Vokietijos rinktinė, nes esu šios rinktinės fanas nuo 1994 m. kai tik susirgau futbolo liga, tačiau kaip bus iš tiesų pamatysime jau liepos 1 d.

Kaip ten bebūtų tokiuose spėlionėse nesu labai objektyvus, nes nepaisant objektyvių ir subjektyvių dalykų, visada sakau, kad nugalės Vokietija :)

Vis dėlto be Vokietijos yra ir kitų pretendentų. Vien ko vertos Ispanijos, Portugalijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Anglijos rinktinės. Niekada negali žinoti, kada iššaus nurašyta rinktinė, kaip tai atsitiko su Graikijos rinktine 2004 metais.

Todėl norėtųsi išgirsti ir jūsų nuomonę, kas turi realiausius šansus užlipti ant aukščiausiojo nugalėtojų pakylos laiptelio?
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą