2012 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis

Apdovanoti nuotraukų konkurso "Mums dar nematyti Šiauliai" nugalėtojai

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Šiaulių miesto skyrius surengė nuotraukų konkursą "Mums dar nematyti Šiauliai". Balandžio, gegužės mėnesį vykusio konkurso nugalėtojai gegužės 16 d. buvo apdovanoti LSDJS įsteigtais diplomais ir kitais prizais (kvietimai į Šiaulių dramos teatro spektaklį).


LSDJS Šiaulių miesto skyriaus pirmininko Malik Agamalijev teigimu, konkursas buvo skirtas Pinhole fotografijos dienai paminėti (paskutinis balandžio mėnesio sekmadienis)taip pat noras atrasti ir parodyti Šiaulių miesto gyvenimą kitu kampu.

Skyriaus valdybos narys Denis Michalenko atkreipė dėmesį, kad konkurse buvo įsteigtos trys nominacijos, kategorijos.


"Geriausios" nuotraukos kategorijoje nugalėtoja tapo Živilė Martinonytė ir jos nuotrauka "34".
"Populiariausios" nuotraukos kategorijoje, kuri surinko daugiausiai žmonių "patinka" kategorijoje laimėjo Evaldas Černiauskas su nuotrauka "Vakarėjant...".


"Neformato" kategorijoje nugalėtoja tapo Ieva Laurinavičiūtė ir jos nuotrauka "Šiauliai auštant".

Domas Griškevičius, skyriaus valdybos narys, konkursui pasibaigus, pasidžiaugė, kad konkurso tikslas - noras paskatinti visus fotografijos mėgėjus ieškoti nestandartinių kasdieninio gyvenimo Šiauliuose kadrų pasiteisino.

"Džiaugiamės, kad konkurse nepabijojo sudalyvauti tiek mėgėjai, tiek savo srities profesionalai. Savo padarytais kadrais konkurso dalyviai pademonstravo, kad ir kasdienybė turi savo gražiąją pusę. Pastarąją pusę dažniausiai galime pastebėti tik tokių konkursų dėka. Todėl tikimės, kad šis konkursas ateityje taps puikia proga visiems bent minutėlę stabtelėti šiame pašėlusiam gyvenimo kelyje ir pasigrožėti akimirkomis, kurios ne tik džiugina, bet ir verčia susimąstyti" - sako Domas Griškevičius.

LSDJS Šiaulių miesto skyriaus informacija

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą