2011 m. sausio 17 d., pirmadienis

Mano vizija - skaidri, atvira politinė erdvė, kurioje betarpiškai dalyvauja visi bendruomenės nariaiEsu jaunas, veržlus, sąžiningas ir optimistiškas jaunasis politikas, gimęs 1985 metais Panevėžyje.

Trumpai apie save

Augau apsuptas tėvo, mokytojo, ir mamos, prekybininkės, dėmesiu. Aštuonerių metų pradėjau lankyti Panevėžio futbolo mokyklą, tad nuo to laiko futbolas ir sportas apskritai tapo neatsiejama mano gyvenimo dalis. Futbolą miniu neatsitiktinai, nes ši sporto šaka išmokė dirbti kolektyve, kartu jausti atsakomybę už savo veiksmus, taip pat kantrybės, kovingumo, kūrybiškumo. Visi šie principai dabar pasitarnauja siekiant užsibrėžtų tikslų moksle ir politikoje.

2004 metais baigiau Panevėžio „Ąžuolo“ vidurinę mokyklą ir tais pačiais metais įstojau į Šiaulių Universiteto filosofijos ir visuomenės mokslų studijų programą. Studijuojant ŠU pasinaudojau įvairiomis studijų programomis/ alternatyvomis ir savo žinias tokiu būdu gilinau Švedijos Linkopingo universitete, taip pat stažavausi Italijoje „Fondazione Auxilium“ fonde, kuris rūpinosi pažeidžiamiausiais visuomenės sluoksniais (seneliais, žmonėmis sergančiais AIDS, benamiais). Šios patirtys leido pamatyti, kaip veikia socialinė sistema kitoje šalyje, padėjo labiau subręsti kaip asmenybei.

Kodėl pasirinkau politiką

Visada domėjausi politika, tad nieko nuostabaus, kad įsijungiau ir į politines organizacijas: 2007 metais įstojau į Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungą, o vėliau ir į LSDP. Kitais metais buvau išrinktas LSDJS Šiaulių skyriaus pirmininku, kuriuo esu iki šiol.

Baigęs mokslus Šiauliuose, įstojau į Vytauto Didžiojo universiteto socialinės ir politinės kritikos magistratūros programą. Universitete įgytas teorines žinias puikiai pritaikiau praktikoje: veikla LSDJS leido įgyti organizacinių gebėjimų, taip pat suprasti jaunimo politikos formavimo ypatumus, išmokau kovoti už visuomenės interesą, rengiant įvairiausius renginius ir akcijas. Vienas įsimintinesnių mano darbų ir iniciatyvų – Šiaulių amfiteatro išsaugojimas Šiaulių bendruomenei.

Mano vizija

Pasisakau už jaunatvišką Šiaulių miestą, o jaunystės nesieju tik su amžiumi: juk jaunas gali būti ir savo vidumi, užsiimant įvairiausiomis visuomeninėmis veiklomis, aktyviai sportuojant ir besišypsant. Todėl viešosios erdvės kartu su visiems prieinamomis sporto aikštelėmis, leidžiančiomis ugdyti fizines tiek dvasines vertybes – mano prioritetas.

Tad atsižvelgiant į mano patirtį bei interesų sritis, manau, kad geriausiai šiauliečių interesus atstovaučiau dirbdamas švietimo, kultūros ir sporto komitete. Aktyvus, sąžiningas, besirūpinantis savo bendruomenės reikalais, besivadovaujantis solidarumo principais –toks yra mano kaip politiko devizas.

Mano vizija – skaidri, atvira politinė erdvė, kurioje betarpiškai dalyvauja visi bendruomenės nariai. Mano nuomone, esama padėtis į gerąją pusę galėtų keistis atsirandant didesniam bendradarbiavimui tarp politikų ir žmonių.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą