2010 m. rugsėjo 21 d., antradienis

Smūgiuok su FC ŠiauliaisIlgai planuota, tačiau pagaliau įgyvendinta. Kalbu apie akciją "Smūgiuok su FC Šiauliais".

Vakar Šiauliuose futbolo klube "Šiauliai" lankėsi vaikai. Šios viešnagės metu vaikai turėjo puikią galimybę susipažinti su klubu iš vidaus, apsilankant futbolininkų persirengimo, medicinos, video peržiūros kambariuose, VIP patalpose, pabendrauti su žaidėjais, treneriais.

Ši idėja jau seniai kirbėjo galvoje, tad šiandien labai džiaugiuosi, kad "FC Šiauliai" nepasididžiavo ir nudžiugino dėmesiu apsilankiusius vaikus.

Klubo vadovas S. Lesnickas teigia, jog klubas siekia tapti bendruomenės dalimi ir skatina bendruomeniškus santykius, tarp gatvės kaimynų (Šiaulių logopedinė mokykla yra šalia Šiaulių miesto stadiono).

„Tad šiuo renginiu stengiamės populiarinti futbolą ir taip paskatinti vaikus susidomėti šiuo žaidimu bei kurti glaudesnę bendruomenę“, – tikina S. Lesnickas.

Po renginio vaikų grupės vadovė ir auklėtoja Janina Balsevičienė dalindamasi savo įspūdžiais iš renginio pasakė:

"Kiekviena išvyka vaikams duoda labai daug, nes pirmiausiai tai turiningas laisvalaikis, kada vaikai pamato naujų veidų, išgirsta skirtingų žmonių mintis, kurios vaikams daro didelę įtaką. Pavyzdžiui, pabendravę su treneriu V. Ivanausku vaikai suprato, kad jis yra tikras profesionalas, gerbia pirmiausiai savo darbą, tad tikiuosi, jog vaikai pasimokys iš tokio požiūrio ateityje."

Tuo tarpu "FC Šiauliai" atstovas spaudai ir ekskursijos gidas E. Anglickis pažadėjo renginio dalyviams, kad jau artimiausioje ateityje FC Šiauliai futbolininkai apsilankys Šiaulių logopedinėje mokykloje ir ten dar karta pabendraus su vaikais. Panašu, kad tai nebuvo vienadienė akciją, kas žinoma, negali nedžiuginti.

Tuo tarpu man šis renginys, kaip žmogui mylinčiam futbolą, svarbus tuo, kad tokiu būdu ši nuostabi sporto šaka yra populiarinama ir viliuosi, jog atranda savo kelią į vaikų širdis.

Juk tik prasmingas laisvalaikis ir užimtumas gali vaikus atitraukti nuo gatvės teikiamų "gėrybių".

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą